Všeobecné obchodné podmienky

Objednávka

 

Otváracie hodiny donáškovej služby Andiamo Express sú denne v čase od 10:00 do 22:00. Posledná možnosť prijatia objednávky je o 21:59.

Zákazník si môže vytvoriť objednávku online na webovej stránke www.andiamoexpress.sk alebo zavolať na telefónne číslo +421 917 167 315.

Na objednávku do Aupark Tower Košice automaticky poskytujeme 15% zľavu. Automatickú 15% zľavu nie je možné kombinovať s vernostnou zľavovou kartičkou Food Card.

Na objednávku s osobným odberom a platbou priamo na prevádzke poskytujeme zľavu na základe predloženej zľavovej karty Food Card.

Pri donáške pizze nie je možné uplatniť si zľavovú kartu Food Card.

 

Dodacie podmienky

 

Čas donášky závisí od veľkosti objednávky. Odhadovaný čas donášky je 1 hodina. Donášku a obal poskytujeme zadarmo.

 

Reklamácie

 

Podať reklamáciu je možné v priebehu otváracej doby prevádzky na telefónnom čísle +421 917 167 315 alebo emailom na prevadzkar@andiamopizza.sk.

Všetky povinnosti predávajúceho ako aj práva spotrebiteľa a riešenie reklamácií sú uvedené v reklamačnom poriadku spoločnosti.

 

Platba

 

Pred alebo pri doručení objednávky má zákazník možnosť platby nasledujúcimi spôsobmi:

  • Hotovosťou,

  • Gastro lístkami – akceptujeme všetky typy gastro lístkov určených na nákup potravín,
  • Online platbou - (CradPay, Tatra Pay - platba cez virtuálny POS terminál Tatra Banky, možné je zaplatiť aj kartami VISA a EUROCARD/MASTERCARD vydané akoukoľvek oficiálnou bankovou inštitúciou),
  • VIAMO - platba priamo z mobilného telefónu,
  • Stravovacou kartou Ticket Restaurant,
  • Platba cez terminál Tatra Banky.